Poziv za upis u "Školu javnih nabavki"

01.02.2017 |

Najave / SEMINARI I EDUKACIJE

Izvor: Akta.ba

Poziv za upis u "Školu javnih nabavki"

Predavači su eksperti iz područja javnih nabavki sa višegodišnjim iskustvom.

Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine/Sektor za edukaciju organizira “Školu javnih nabavki“ koja će se održati 22. i 23. februara 2017. godine u prostorijama Komore u Sarajevu (Branislava Đurđeva 10). U toku realizacije škole, biti će predstavljene sljedeće teme:

  • Strategija razvoja sistema javnih nabavki u BiH;
  • Novi Zakon o javnim nabavkama i podzakonski akti;
  • Izmjene Zakona kroz uočene probleme za ponuđače u praksi;
  • Rokovi po Zakonu o javnim nabavkama;
  • Elektronske nabavke i Pravilnik o uslovima i načinu korištenja e-Aukcije;
  • Preferencijalni tretman domaćeg;
  • Provođenje e-Aukcije u sistemu e-nabavke uz praktičnu demonstraciju, kao i druge aktuelne teme iz oblasti javnih nabavki.

Predavači su eksperti iz područja javnih nabavki sa višegodišnjim iskustvom.

Škola javnih nabavki je namjenjena ponuđačima i ugovornim organima kao onima koji su profesionalno zainteresirani za ovu problematiku.

Za učešće na dvodnevnoj školi naplaćuje se kotizacija u iznosu od 200 KM (+PDV). U kotizaciju su uključena predavanja, lagani ručak i osvježenje u predviđenim pauzama te seminarski materijal i certifikat o uspješno završenoj školi. Uplate kotizacije je moguće izvršiti na račun 3383202250102995 kod Unicredit bank dd Sarajevo.

Ispunjen prijavni obrazac sa potvrdom o izvršenoj uplati kotizacije potrebno je dostaviti najkasnije do 15.02.2017. godine do 16:00 na e-mail adresu edukacija@komorabih.ba ili poslati na broj faxa: 033/566-205. Za sve dodatne informacije možete se obratiti na telefon: 033/566-201.

Više informacija možete saznati OVDJE.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI