
12.02.2016 |
Filantropi
Izvor: Akta.ba
Kompanija Telemach donirala je najreprezentativnijoj građevini iz perioda vladavine Austro-Ugarske imperije na našim prostorima - sarajevskoj Vijećnici, besplatnu uslugu interneta.
Kompanija Telemach donirala je najreprezentativnijoj građevini iz perioda vladavine Austro-Ugarske imperije na našim prostorima - sarajevskoj Vijećnici, besplatnu uslugu interneta.
Ugovor o donaciji interneta koja će omogućiti besplatnu konekciju svim posjetiteljima ovog svojevrsnog kulturno-historijskog spomenika Sarajeva potpisali su rukovodilac poslovne prodaje Telemach kompanije Enis Džihanić i koordinator poslova na objektu Vijećnice Admir Dedović.
"Zahvaljujući Telemachu, posjetitelji Vijećnice mogu od sada koristiti besplatnu uslugu interneta. Vijećnica kao kulturno-historijski spomenik grada Sarajeva, odnedavno je mjesto gdje se održavaju kulturne manifestacije, poput koncerata i izložbi koji su izuzetno posjećeni. Samim tim, odlučili smo da postavimo napredan servis UNIFI unutar objekta, što opet govori o značaju i vrijednosti same donacije, kao i društvenoj odgovornosti naše kompanije - kazao je Džihanić, dodavši da je Telemach donirao i tri LCD - a Vijećnici, za potrebe promocije ovog objekta", saopćeno je iz Pres-službe Telemacha.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.