Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 21.11.2022 11:43

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 21.11.2022

Rezervni dijelovi za mašine za uređenje ski staza Prinoth T4S

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Rezervni dijelovi za mašine za uređenje ski staza Prinoth T4S. Ugovorni organ je KJP ZOI84 OCS d.o.o. Sarajevo. Odabrani ponuđač je KARE d.o.o. Sarajevo. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 22.000,00 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 34000000-7 (Saobraćajna sredstva i oprema, pomoćni proizvodi za transport roba i usluga), 34913000-0 (Razni rezervni dijelovi).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati (aukcija) Nabavka rezervnih dijelova za tabače snijega (mašine za uređenje ski staza), originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: Rezervni dijelovi za mašine za uređenje ski staza Pisten Bully 260 D, 600 PARK, 600 W (Obavještenje o dodjeli ugovora), Rezervni dijelovi za mašine za uređenje ski staza AZTEC Alpina 510 i AZTEC Dolomite (Obavještenje o dodjeli ugovora), Rezervni dijelovi za mašine za uređenje ski staza Prinoth T4S (Obavještenje o dodjeli ugovora) i Ulje i maziva za mašine za mašine za uređenje ski staza (Obavještenje o dodjeli ugovora), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA

707-1-1-276-5-182/22


Broj obavještenja o nabavci 707-1-1-276-3-148/22

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO
IDB/JIB 4200347000004
Kontakt osoba Tea Teskeredžić
Adresa Alipašina bb,dvorana Zetra ulaz E
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 276-142
Faks (033) 212-027
Elektronska pošta komercijala@zoi84.ba
Internet adresa www.zoi84.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Pravno lice iz člana 4. stav (1) tačka b) ZJN

I 2.b. Nivo

Kantonalni nivo,Kanton Sarajevo

I 2.c. Djelatnost

Ostalo

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Robe, Kupovina

II 2. Podjela na lotove

Da

II 2.a. Dodjeljuje se okvirni sporazum za

Više lotova

II 2.a-1. Redni brojevi lotova za koje se dodjeljuje okvirni sporazum

1, 3

II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?

Da

II 3.a. Broj ponuđača sa kojim je zaključen okvirni sporazum

Jedan ponuđač

II 3.c. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

187000,00

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

NABAVKA REZERVNIH DIJELOVA ZA TABAČE SNIJEGA (MAŠINE ZA UREĐENJE SKI STAZA )

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 34000000-7 Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu
Dodatni predmet(i) 34913000-0 Razni rezervni dijelovi

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 4. Da li je korištena e-aukcija?

Da

III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne


ANEKS D


Broj lota za koji se dodjeljuje okvirni sporazum

1


I Opis

I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

LOT 1 : Nabavka rezervnih dijelova za mašine za uređenje ski staza Pisten Bully 260 D, 600 PARK, 600 W

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 34913000-0 Razni rezervni dijelovi

II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma

110.000,00

II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

110000,00

II 2. Trajanje okvirnog sporazuma

08.11.2022. - 08.11.2023.

II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

prema uslovima iz tenderske dokumentacije

IV ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 KARE DOO 4200273040009 Novo Sarajevo Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli okvirnog sporazuma

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

110000,00

IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma


08.11.2022.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

1

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

1

IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

109986,00

IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

109986,00

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Ne

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog okvirnog sporazuma?

Ne

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne


ANEKS D


Broj lota za koji se dodjeljuje okvirni sporazum

3


I Opis

I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

LOT 3 : Nabavka rezervnih dijelova za mašine za uređenje ski staza Prinoth T4S

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 34913000-0 Razni rezervni dijelovi

II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma

22.000,00

II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

22000,00

II 2. Trajanje okvirnog sporazuma

08.11.2022. - 08.11.2023.

II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

prema uslovima iz tenderske dokumentacije

IV ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 KARE DOO 4200273040009 Novo Sarajevo Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli okvirnog sporazuma

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

22000,00

IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma


08.11.2022.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

1

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

1

IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

21994,00

IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

21994,00

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Ne

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog okvirnog sporazuma?

Ne

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne