Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 23.12.2022 10:57

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 23.12.2022

Rezervni dijelovi za mašine za uređenje ski staza AZTEC Alpina 510 i AZTEC Dolomite

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Rezervni dijelovi za mašine za uređenje ski staza AZTEC Alpina 510 i AZTEC Dolomite. Ugovorni organ je KJP ZOI84 OCS d.o.o. Sarajevo. Odabrani ponuđač je KARE d.o.o. Sarajevo. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 48.183,00 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 09211000-1 (Mazivna ulja i agenti), 34000000-7 (Saobraćajna sredstva i oprema, pomoćni proizvodi za transport roba i usluga), 34913000-0 (Razni rezervni dijelovi).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: Rezervni dijelovi za mašine za uređenje ski staza Pisten Bully 260 D, 600 PARK, 600 W (Obavještenje o dodjeli ugovora), Rezervni dijelovi za mašine za uređenje ski staza Prinoth T4S (Obavještenje o dodjeli ugovora), Rezervni dijelovi za mašine za uređenje ski staza AZTEC Alpina 510 i AZTEC Dolomite (Obavještenje o dodjeli ugovora) i Ulja i maziva za mašine za mašine za uređenje ski staza (Obavještenje o dodjeli ugovora), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

GODIŠNJE OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA ZA OKVIRNI
SPORAZUM

707-1-1-276-9-221-707/22


Broj(evi) obavještenja o dodjeli ugovora 707-1-1-276-5-182/22, 707-1-1-276-5-192/22, 707-1-1-276-5-193/22

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO
IDB/JIB 4200347000004
Kontakt osoba Haris Smailhodžić
Adresa Alipašina bb,dvorana Zetra ulaz E
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 276-142
Faks (033) 212-027
Elektronska pošta komercijala@zoi84.ba
Internet adresa www.zoi84.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Pravno lice iz člana 4. stav (1) tačka b) ZJN

I 2.b. Nivo

Nivo Kantonalni nivo,Kanton Sarajevo

I 2.c. Djelatnost

Ostalo

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Robe, Kupovina

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

NABAVKA REZERVNIH DIJELOVA ZA TABAČE SNIJEGA (MAŠINE ZA UREĐENJE SKI STAZA )

II 4.b. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma



II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 34000000-7 Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu
Dodatni predmet(i) 34913000-0 Razni rezervni dijelovi

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak



ANEKS D1


I Opis

I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

LOT 1 : Nabavka rezervnih dijelova za mašine za uređenje ski staza Pisten Bully 260 D, 600 PARK, 600 W

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 34913000-0 Razni rezervni dijelovi

II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
12 Mjesec(i)

ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 KARE DOO 4200273040009 Novo Sarajevo Bosna i Hercegovina

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

110000,00

IV 2.b. Trajanje okvirnog sporazuma

08.11.2022. - 08.11.2023.

IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma

08.11.2022.

VI ODJELJAK VI: UGOVORI
R.Br. Vrijednost ugovora Datum zaključenja Naziv ponuđača/Grupe ponuđača
1 109986,00 08.11.2022. KARE DOO

ANEKS D1


I Opis

I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

LOT 2 : Nabavka rezervnih dijelova za mašine za uređenje ski staza AZTEC Alpina 510 i AZTEC Dolomite

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 34913000-0 Razni rezervni dijelovi

II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
12 Mjesec(i)

ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 KARE DOO 4200273040009 Novo Sarajevo Bosna i Hercegovina

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

48183,00

IV 2.b. Trajanje okvirnog sporazuma

21.11.2022. - 21.11.2023.

IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma

21.11.2022.

VI ODJELJAK VI: UGOVORI
R.Br. Vrijednost ugovora Datum zaključenja Naziv ponuđača/Grupe ponuđača
1 48183,00 20.12.2022. KARE DOO

ANEKS D1


I Opis

I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

LOT 3 : Nabavka rezervnih dijelova za mašine za uređenje ski staza Prinoth T4S

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 34913000-0 Razni rezervni dijelovi

II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
12 Mjesec(i)

ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 KARE DOO 4200273040009 Novo Sarajevo Bosna i Hercegovina

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

22000,00

IV 2.b. Trajanje okvirnog sporazuma

08.11.2022. - 08.11.2023.

IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma

08.11.2022.

VI ODJELJAK VI: UGOVORI
R.Br. Vrijednost ugovora Datum zaključenja Naziv ponuđača/Grupe ponuđača
1 21994,00 08.11.2022. KARE DOO

ANEKS D1


I Opis

I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

LOT 4 : Nabavka ulja i maziva za mašine za mašine za uređenje ski staza

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 34913000-0 Razni rezervni dijelovi
Dodatni predmet(i) 09211000-1 Ulja za podmazivanje i sredstva za podmazivanje

II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
12 Mjesec(i)

ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 SMAL KOMERC 4200537710008 Vogošća Bosna i Hercegovina

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

20000,00

IV 2.b. Trajanje okvirnog sporazuma

21.11.2022. - 21.11.2023.

IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma

21.11.2022.

VI ODJELJAK VI: UGOVORI
R.Br. Vrijednost ugovora Datum zaključenja Naziv ponuđača/Grupe ponuđača
1 19938,00 06.12.2022. SMAL KOMERC