Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 19.11.2024. 13:34

Izvor: Akta.ba, 15.11.2024.

Rezultati javnog poziva za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini - finansiranje/sufinansiranje programa za održavanje postojeće razine zaposlenosti osoba sa invaliditetom u privrednim društvima za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnim radionicama

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Rezultati javnog poziva za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini - finansiranje/sufinansiranje programa za održavanje postojeće razine zaposlenosti osoba sa invaliditetom u privrednim društvima za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnim radionicama. Ugovorni organ je Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom. Datum objave je 19.11.2024. Odabrani ponuđači su TRGOSIROVINA d.o.o. Sarajevo, JP RTV JABLANICA d.o.o. Jablanica, TCC REHAB d.o.o. Sarajevo ... Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 66171000-9(2) (Finansijski konsalting), 79600000-0(5) (Odabir kandidata za zaposlenje, pronalaženje osoblja), 79990000-0 (Raznovrsne usluge vezane za poslovanje) ...

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Javni poziv za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

15.11.2024

BOSNA I HERCEGOVINA

FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

FOND ZA PROFESIONALNU REHABILITACIJU I ZAPOŠLJAVANJE OSOBA S INVALIDITETOM

REZULTATI

Javni poziv za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba sa invaliditetom u 2024. godini objavljenog dana 12.09.2024. godine

LOT I - Za finansiranje/sufinansiranje programa za održavanje postojeće razine zaposlenosti osoba sa invaliditetom u privrednim društvima za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnim radionicama

Upravni odbor Fonda za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom na 54. sjednici, održanoj dana 15.11.024. godine donio je Odluku o raspodjeli sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini broj: 01-04-5-1364/24 od 15.11.2024. godine, po Javnom pozivu Fonda objavljenom 12.09.2024. godine.

U raspodjelu sredstava Odlukom Upravnog odbora Fonda u okviru Lot-a I - uvršteni su sljedeći aplikati:

R.br.

NAZIV SUBJEKTA

BROJ BODOVA

ODOBRENI IZNOS

1.

PECENJARNICA BINGO CRVENI GRM D.O.O.

54.00

18.247,35

2.

MIL COMPANY D.O.O.

53.00

17.909,44

3.

E.T. D.O.O.

57.00

19.261,09

4.

APEL - PROMET D.O.O.

78.00

26.357,29

5.

UNIRENT D.O.O.

43.00

9.146,00

6.

IN CONTINUO D.O.O.

57.00

19.261,09

7.

CALL ERO D.O.O.

60.00

20.274,84

8.

HERCEGOVINA PARTNER D.O.O.

34.00

11.489,07

9.

D3N D.O.O.

46.00

15.544,04

10.

PHARMACY & BIO D.O.O.

65.00

21.964,41

11.

TMP D.O.O.

86.00

29.060,60

12.

HITSTART D.O.O.

38.00

12.840,73

13.

GOLDI D.O.O.

34.00

11.489,07

14.

KROKODIL D.O.O.

30.00

10.137,42

15.

MAPE COMPANY D.O.O.

48.00

16.219,87

16.

T-MAKS D.O.O.

51.00

17.233,61

17.

REGIUS D.O.O.

58.00

19.599,01

18.

BIO BEKI D.O.O.

60.00

20.274,84

19.

AS-KOMERC D.O.O.

32.00

10.813,25

20.

GALANT D.O.O.

53.00

17.909,44

21.

PETRINA D.O.O.

58.00

19.599,01

22.

PAMUK D.O.O.

57.00

19.261,09

23.

AM EXTRA FRUCTUS D.O.O.

66.00

22.302,32

24.

EUROKONTO D.O.O.

51.00

17.233,61

25.

KENELY D.O.O.

44.00

14.868,21

26.

TERRA NATURA D.O.O.

60.00

20.274,84

27.

JERKOVIC D.O.O.

58.00

19.599,01

28.

STOJIC-MEGI D.O.O.

53.00

17.909,44

29.

UZGOJ BILJA M&A D.O.O.

57.00

19.261,09

30.

SARAFON D.O.O.

44.00

14.868,21

31.

INTERCAR D.O.O.

61.00

20.612,75

32.

SRCE D.O.O.

29.00

9.799,50

33.

STUDIO M D.O.O.

54.00

18.247,35

34.

VASKE D.O.O.

58.00

19.599,01

35.

F.I.P-K D.O.O.

45.00

15.206,13

36.

TRGOSIROVINA D.O.O.

54.00

18.247,35

37.

VAN D.O.O.

59.00

19.936,92

38.

LAMELA D.O.O.

43.00

14.530,30

39.

RVI-PREVOZ D.O.O.

51.00

17.233,61

40.

A&E&M D.O.O.

57.00

19.261,09

41.

KULINE D.O.O.

45.00

15.206,13

42.

SABIĆ BH D.O.O.

68.00

22.978,15

43.

LUCINI D.O.O.

59.00

19.936,92

44.

ŠUTA D.O.O.

44.00

14.868,21

45.

NAFTA PROMET D.O.O.

60.00

20.274,84

46.

ORIJENT COMPANY D.O.O.

36.00

12.164,91

47.

EKO SELO HUREMI D.O.O.

44.00

14.868,21

48.

DUGA WOOD D.O.O.

42.00

14.192,39

49.

CBC COMPANY D.O.O.

45.00

15.206,13

50.

VINO MATIĆ D.O.O.

47.00

15.881,96

51.

KIP D.O.O.

56.00

18.923,18

52.

PISMOLIK D.O.O.

34.00

11.489,07

53.

PIRIĆINA D.O.O.

39.00

13.178,64

54.

METAL RECYCLING D.O.O.

46.00

15.544,04

55.

SH-UNION D.O.O.

49.00

16.557,78

56.

SLAVUJ D.O.O.

51.00

17.233,61

57.

DINO-PROM D.O.O.

50.00

16.895,70

58.

BASICS D.O.O.

52.00

17.571,53

59.

RADIN D.O.O.

53.00

17.909,44

60.

BOJKA D.O.O.

59.00

19.936,92

61.

POMELO D.O.O.

66.00

22.302,32

62.

LSM COMERC D.O.O.

43.00

14.530,30

63.

HA DUKAT D.O.O.

51.00

17.233,61

64.

AD-TANK D.O.O.

46.00

15.544,04

65.

JOP INVEST D.O.O.

48.00

16.219,87

66.

TCC REHAB D.O.O.

49.00

16.557,78

67.

JAVNO PREDUZECE "RADIOTELEVIZIJA JABLANICA" D.O.O.

33.00

11.151,16

68.

TONIRANI D.O.O.

55.00

18.585,27

69.

RN MULTIMEDIA D.O.O.

37.00

12.502,82

70.

VELE-TRADE D.O.O.

52.00

17.571,53

71.

MAGIJA TRADE D.O.O.

39.00

13.178,64

72.

BAUM PALETA D.O.O.

54.00

18.247,35

73.

AJNEX D.O.O.

51.00

17.233,61

74.

RVI BILILO D.O.O.

46.00

15.544,04

75.

SANACIJA 3D D.O.O.

47.00

15.881,96

76.

ITD ALPEZA D.O.O.

48.00

16.219,87

77.

GEMEX D.O.O.

51.00

17.233,61

78.

CIBONA 1 D.O.O.

61.00

20.612,75

79.

EKO MEDITERAN COMPANY D.O.O.

48.00

16.219,87

80.

PLAVI SERVIS D.O.O.

46.00

15.544,04

81.

IMT GROUP D.O.O.

44.00

14.868,21

82.

KTZ D.O.O.

47.00

15.881,96

83.

ALESTRA D.O.O.

63.00

21.288,58

84.

EKO PLUS D.O.O.

54.00

18.247,35

85.

M-POR D.O.O.

60.00

20.274,84

86.

AGROM-EM D.O.O.

47.00

15.881,96

87.

INTRAG D.O.O.

42.00

14.192,39

88.

VILSON COMPANY D.O.O.

36.00

12.164,91

Rok za dostavu prigovora/upita koji se odnosi na bodovanje aplikacija odnosno objavljene rezultate javnog poziva je 8 dana od datuma objave rezultata na internet stranici Fonda.

https://fond.ba/wp-content/uploads/2024/11/Rezultati-objava-na-web-LOT-I.pdf