Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 19.11.2024. 13:26

Izvor: Akta.ba, 15.11.2024.

Rezultati javnog poziva za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini - finansiranje/sufinansiranje programa za razvoj privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Rezultati javnog poziva za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini - finansiranje/sufinansiranje programa za razvoj privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica. Ugovorni organ je Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom. Datum objave je 19.11.2024. Odabrani ponuđači su TRGOSIROVINA d.o.o. Sarajevo, TCC REHAB d.o.o. Sarajevo, INTERCAR d.o.o. Sarajevo ... Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 79600000-0(5) (Odabir kandidata za zaposlenje, pronalaženje osoblja), 79990000-0 (Raznovrsne usluge vezane za poslovanje), 98100000-4 (Usluge organizacija zasnovanih na članstvu).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Javni poziv za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: Obavijest o Zaključku Komisije za selekciju aplikacija po Javnom pozivu za programe u 2024. godini (Obavještenje o dodjeli ugovora), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

BOSNA I HERCEGOVINA

FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

FOND ZA PROFESIONALNU REHABILITACIJU I ZAPOŠLJAVANJE OSOBA S INVALIDITETOM

REZULTATI

Javni poziv za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba sa invaliditetom u 2024. godini objavljenog dana 12.09.2024. godine

LOT II - Za finansiranje/sufinansiranje programa za razvoj privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica

Upravni odbor Fonda za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom na 54. sjednici, održanoj dana 15.11.024. godine donio je Odluku o raspodjeli sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini broj: 01-04-5-1364/24 od 15.11.2024. godine, po Javnom pozivu Fonda objavljenom 12.09.2024. godine.

U raspodjelu sredstava Odlukom Upravnog odbora Fonda u okviru Lot-a II - uvršteni su sljedeći aplikati:

R.br.

NAZIV SUBJEKTA

BROJ BODOVA

ODOBRENI IZNOS

1.

STUDIO M D.O.O.

53.00

51.370,81

2.

MIL COMPANY D.O.O.

52.00

50.401,55

3.

REGIUS D.O.O.

57.00

55.247,85

4.

E.T. D.O.O.

55.00

53.309,33

5.

BIO BEKI D.O.O.

58.00

56.217,11

6.

METAL RECYCLING D.O.O.

46.00

44.585,99

7.

KENELY D.O.O.

36.00

34.893,38

8.

T-MAKS D.O.O.

49.00

47.493,77

9.

RVI-PREVOZ D.O.O.

48.00

46.524,51

10.

MAGIJA TRADE D.O.O.

39.00

37.801,16

11.

LAMELA D.O.O.

44.00

42.647,47

12.

TCC REHAB D.O.O.

49.00

47.493,77

13.

CIBONA 1 D.O.O.

62.00

60.094,16

14.

MAPE COMPANY D.O.O.

48.00

46.524,51

15.

IZVOR BOSNE D.O.O.

68.00

65.909,72

16.

NAFTA PROMET D.O.O.

59.00

57.186,37

17.

EKO MEDITERAN COMPANY D.O.O.

40.00

38.641,80

18.

PIRICINA D.O.O.

37.00

35.862,64

19.

ITD ALPEZA D.O.O.

50.00

48.463,03

20.

F.I.P-K D.O.O.

46.00

44.585,99

21.

HORTICAL D.O.O.

46.00

40.500,00

22.

KTZ D.O.O.

48.00

46.524,51

23.

UZGOJ BILJA M&A D.O.O.

53.00

51.370,81

24.

BASICS D.O.O.

52.00

50.401,55

25.

SABIĆ BH D.O.O.

69.00

66.878,98

26.

APEL - PROMET D.O.O.

63.00

54.761,12

27.

SLAVUJ D.O.O.

51.00

49.432,29

28.

VINO MATIĆ D.O.O.

47.00

45.555,25

29.

HITSTART D.O.O.

33.00

31.985,60

30.

PHARMACY & BIO D.O.O.

65.00

63.001,94

31.

DUGA WOOD D.O.O.

42.00

40.708,94

32.

KIP D.O.O.

58.00

56.217,11

33.

SABD D.O.O.

45.00

43.616,73

34.

EKO SELO HUREMI D.O.O.

49.00

47.493,77

35.

EKO PLUS D.O.O.

52.00

50.401,55

36.

VASKE D.O.O.

56.00

54.278,59

37.

KULINE D.O.O.

50.00

48.463,03

38.

VELE-TRADE D.O.O.

52.00

50.401,55

39.

BAUM PALETA D.O.O.

54.00

52.340,07

40.

TERRA NATURA D.O.O.

59.00

57.186,37

41.

LUCINI D.O.O.

59.00

57.186,37

42.

AD-TANK D.O.O.

45.00

43.616,73

43.

POMELO D.O.O.

62.00

60.094,16

44.

GALANT D.O.O.

53.00

51.370,81

45.

TRGOSIROVINA D.O.O.

54.00

52.340,07

46.

VAN D.O.O.

58.00

56.217,11

47.

M-POR D.O.O.

62.00

60.094,16

48.

AGROM-EM D.O.O.

38.00

36.831,91

49.

HA DUKAT D.O.O.

48.00

46.524,51

50.

ALESTRA D.O.O.

63.00

61.063,42

51.

BOJKA D.O.O.

58.00

56.217,11

52.

LSM COMERC D.O.O.

45.00

43.616,73

53.

IMT GROUP D.O.O.

45.00

43.616,73

54.

HERCEGOVINA PARTNER D.O.O.

34.00

32.900,40

55.

A&E&M D.O.O.

57.00

55.247,85

56.

PETRINA D.O.O.

50.00

38.671,41

57.

JERKOVIĆ D.O.O.

57.00

55.247,85

58.

TONIRANI D.O.O.

52.00

50.401,55

59.

CALL ERO D.O.O.

59.00

57.186,37

60.

EUROKONTO D.O.O.

51.00

49.432,29

61.

NERETVANSKO ZLATO D.O.O.

60.00

58.155,64

62.

GEMEX D.O.O.

51.00

49.432,29

63.

IN CONTINUO D.O.O.

54.00

52.340,07

64.

PAMUK D.O.O.

60.00

58.155,64

65.

SH-UNION D.O.O.

49.00

47.493,77

66.

STOJIC-MEGI D.O.O.

51.00

49.432,29

67.

PECENJARNICA BINGO CRVENI GRM D.O.O.

52.00

49.440,00

68.

INTERCAR D.O.O.

62.00

60.094,16

69.

SUB D.O.O.

38.00

36.831,91

70.

CBC COMPANY D.O.O.

44.00

42.647,47

Rok za dostavu prigovora/upita koji se odnosi na bodovanje aplikacija odnosno objavljene rezultate javnog poziva je 8 dana od datuma objave rezultata na internet stranici Fonda.