Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 20.09.2022 08:19

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 19.09.2022

(aukcija) Nabavka i postavljanje automata za recikliranje-reciklomata

Sažetak aukcije

Ova stranica sadrži informacije o aukciji u okviru postupka javne nabavke. Predmet nabavke je (aukcija) Nabavka i postavljanje automata za recikliranje-reciklomata. Ugovorni organ je Ministarstvo komunalne privrede, infrastrukture, prostornog uređenja, građenja i zaštite okoliša KS, a CPV klasifikacije su 34928480-6 (Kante i kontejneri za prikupljanje otpada i đubreta), 42914000-6 (Oprema za reciklažu), 45000000-7 (Građevinski radovi) i druge.

Dostupni su podaci o aukciji, originalnom tenderu i drugim dokumentima koji pripadaju istom postupku. Konačna odluka o dodjeli ugovora prikazuje se kada je dostupna.

Postupak javne nabavke je završen dodjelom ugovora. Datum dodjele je 28.11.2022, odabrani ponuđač je Eko grad d.o.o., a vrijednost ugovora je 85.299,15 KM. Za detaljne informacije o konačnom rezultatu postupka, odabranom ponuđaču i vrijednosti ugovora pogledajte: Isporuka i postavljanje automata za recikliranje-reciklomata.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: Isporuka i postavljanje automata za recikliranje-reciklomati (Obavještenje o dodjeli ugovora), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

OBAVJEŠTENJE O NABAVCI

28715-1-1-8-3-11/22


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv MINISTARSTVO KOMUNALNE PRIVREDE, INFRASTRUKTURE, PROSTORNOG
UREĐENJA, GRAĐENJA I ZAŠTITE OKOLIŠA KANTONA SARAJEVO
IDB/JIB 4202841370000
Kontakt osoba/Služba za kontakt Jasna Mujagić
Adresa Reisa Džemaludina Ćauševića 1
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 562-086
Faks (033) 567-177
Elektronska pošta mki@mki.ks.gov.ba
Internet adresa mki.ks.gov.ba

I 3. Adresa za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Kao pod I 1.

I 4. Adresa za dodatne informacije

Kao u Aneksu A – Adresa za dodatne informacije

I 5. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 5.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 5.b. Nivo

Kantonalni nivo,Kanton Sarajevo

I 5.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 6. Zajednička nabavka

Ne

I 7. Nabavka u ime drugih ugovornog organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Robe, Kupovina

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li se namjerava zaključiti okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Nabavka i postavljanje automata za recikliranje-reciklomata

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Reciklomat je tehnologija koja sakupljnjem reciklabilnog otpada generiše direktnu korist za životnu sredinu, urbanu sredinu
gdje su postavljeni i za ljude koji ih koriste. Nabavka reciklomata je način da svi učestvujemo u projaktu koji je namijenjen
opštem dobru, čime promovišemo reciklažu, sortiranje i tretiranje otpada.

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
KodOpis
Glavni predmet34928480-6 Spremnici i korpe za otpad i smeće

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhvaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

4 komada

II 6.a. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

85470,00

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Kanton Sarajevo

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

60 dana

ODJELJAK III: PRAVNE, EKONOMSKE I TEHNIČKE INFORMACIJE


III 1. Da li se zahtijeva garancija za ponudu?

Ne

III 2. Da li se zahtijeva garancija za izvršenje ugovora?

Ne

III 3. Bitni uslovi finansiranja i plaćanja ili upućivanje na odgovarajuće propise

-

III 4. Ograničenja za učešće

Obavezni uslovi za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi definisani detaljno u tenderskoj dokumentaciji.

III 5. Sposobnost za obavljanje profesionalne djelatnosti

Ponuđači moraju biti registrovani za obavljanje djelatnosti koja je predmet javne nabavke.

III 6. Ekonomska i finansijska sposobnost

-

III 7. Tehnička ili profesionalna sposobnost

Ponuđač je dužan dostaviti dokaz da je generalni zastupnik ili da ima ovlaštenje proizvođača da isporuči traženu robu, kao i
da dostavi opise i fotografije robe koja je predmet nabavke.

III 9. Rezervisan ugovor

Ne

ODJELJAK IV: POSTUPAK


IV 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

IV 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

IV 3. Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije

10.10.2022.

IV 4. Provođenje postupka elektronskim putem?

Ne

IV 5. Da li se namjerava koristiti e-aukcija?

Da

IV 6. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV 7. Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Datum i vrijeme 10.10.2022. 12:00

IV 8. Rok za otvaranje ponuda

Adresa i mjesto Ministarstvo
Datum i vrijeme 10.10.2022. 13:00


ANEKS A


I 4. Adresa za dodatne informacije

Kontakt osoba Jasna Mujagić
Adresa Reisa Džemaludina Ćauševića 1
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 562-086
Faks (033) 567-177
Elektronska pošta mki@mki.ks.gov.ba
Internet adresa mki.ks.gov.ba

NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena i dostupna na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.
Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN(ejn.gov.ba). sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija