OBAVJEŠTENJE O NABAVCI
266-1-2-33-8-160/24
Obavještenje koje se ispravlja
Broj obavještenja 266-1-2-33-3-124/24
Datum objave obavještenja 06.03.2024.
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR
IDB/JIB 4227691540005
Kontakt osoba Melika Alajbegović
Adresa Adema Buća 20
Poštanski broj 88000 Mostar (hp mo)
Općina/Grad Mostar
Telefon (036) 512-300
Faks (036) 512-301
Elektronska pošta nabavke@jpautoceste.ba
Internet adresa www.jpautoceste.ba
I 2. Ispravlja se sljedeće
Odjeljak IV 3. mijenja se i glasi:
21.04.2024.
Odjeljak IV 7. mijenja se i glasi:
Datum i vrijeme 25.04.2024. 10:00
Odjeljak IV 8. mijenja se i glasi:
Adresa i mjesto Hamdije Kreševljakovića 19, Sarajevo
Datum i vrijeme 25.04.2024. 10:30
NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena i dostupna na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.
Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN (ejn.gov.ba) sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija