266-1-2-33-4-201/24
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR
IDB/JIB 4227691540005
Kontakt osoba Melika Alajbegović
Adresa Adema Buća 20
Poštanski broj 88000 Mostar (hp mo)
Općina/Grad Mostar
Telefon (036) 512-300
Faks (036) 512-301
Elektronska pošta nabavke@jpautoceste.ba
Internet adresa www.jpautoceste.ba
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Pravno lice iz člana 4. stav (1) tačka b) ZJN
I 2.b. Nivo
Entitetski nivo,Federacija Bosne i Hercegovine
I 2.c. Djelatnost
Ostalo
I 3. Zajednička nabavka
Ne
I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?
Ne
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Usluge, Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja
pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza
II 2. Podjela na lotove
Ne
II 3. Da li se namjeravao zaključiti okvirni sporazum?
Ne
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta ugovora
Idejno rješenje i studije BC Šićki Brod - Dubrave - Kalesija (EL)
II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora
Predmet nabavke obuhvata izradu Idejnog rješenja i studija BC Šićki Brod – Dubrave – Kalesija (EL) za potrebe JP Autoceste
Federacije BiH, a na osnovu Projektnog zadatka, datog u Aneksu 14 tenderske dokumentacije
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 71242000-6 | Izrada projekta i nacrta, procjena troškova |
II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci
II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?
Ne
II 6. Ukupna količina ili obim ugovora
Dato u tenderskoj dokumentaciji
II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
JP Autoceste FBiH – Operativni ured Sarajevo
II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja
6 (šest) mjeseci od dana dostavljanja garancije za uredno izvršenje ugovora
ODJELJAK III: POSTUPAK
III 1. Vrsta postupka
Otvoreni postupak
III 4. Kriterij za dodjelu ugovora
Najniža cijena
III 5. Da li se namjeravala koristiti e-aukcija?
Da
III 6. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?
Ne
III 8. Da li je objavljeno obavještenje o uspostavljanju sistema kvalifikacije?
Ne
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Dokazivi razlozi koji su izvan kontrole ugovornog organa i koji se nisu mogli predvidjeti u vrijeme pokretanja postupka javne
nabavke:
Ugovorni organ je dana 27.05.2024. godine zaprimio od Ureda za razmatranje žalbi BiH Rješenje, broj: JN2-03-07-1-1057-
7/24 od 23.05.2024. godine, kojim se kojim se žalba jednog od potencijalnih ponuđača usvaja i poništava se postupak javne
nabavke u cijelosti, te Rješenje, broj: JN2-03-07-1-1058-7/24 od 23.05.2024. godine, kojim se žalba jednog od potencijalnih
ponuđača djelimično usvaja i poništava se postupak javne nabavke u cijelosti.
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
V 1. Datum poništenja
23.05.2024.