
Foto: Ilustracija
23.05.2024 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena
Odluka sa današnje sjednice.
Sve bolnice u Kantonu Središnja Bosna (KSB) u prošloj godini poslovale su pozitivno, pokazalo je izvješće o radu bolnica koje je na današnjoj sjednici u Travniku usvojila kantonalna vlada.
"Možemo biti zadovoljni kad je u pitanju poslovanje bolnica. Ukupna razlika prihoda i rashoda za sve bolnice iznosi oko milijun maraka. Sve bolnice su dostavile izvješća s kojima možemo biti zadovoljni. Svaka bolnica provodi neki program investicija, dijelom to sufinancira i naše ministarstvo, a značajan izvor sredstava dolazi iz Zakona o konsolidaciji ustanova od strane Vlade Federacije BiH", rekao je Matić.
"Ta sredstva će bolnica u Novoj Biloj usmjeriti na izgradnju novih lamela, bolnica u Travniku radi rekonstrukciju zgrade, a bolnica u Jajcu sanira dugove iz ranijeg razdoblja", dodao je Matić.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.