EP BiH

Foto: Elektroprivreda BiH, E. Tihak

21.06.2024 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Avaz.ba

Nije bilo havarija

EPBiH nakon kolapsa: Trenutno snabdijevamo 50 posto potrošača

Zahvaljujući angažmanu naših radnika nije bilo nikakvih havarija u našim pogonima što je jako važno, kazali su iz EPBiH.

Elektroprivreda BiH u pogon je vratila hidroelektrane, a u funkciju se vraćaju i termoelektrane tako da trenutno proizvodi oko 120 megavata struje.

"Cilj nam je da struja stigne do svih naših kupaca a negdje oko 50 posto je već snabdjeveno. Zahvaljujući angažmanu naših radnika nije bilo nikakvih havarija u našim pogonima što je jako važno", kazali su za "Avaz" iz EP BIH.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI