Gračanica: Kapitalne investicije od pola miliona KM u završnoj fazi

15.08.2012 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Fena

Gračanica: Kapitalne investicije od pola miliona KM u završnoj fazi

Od početka godine na području Općine Gračanica urađeno je nekoliko kapitalnih investicija, prije svega na asfaltiranju puteva i rekonstrukciji vodovodne mreže.

Većinom se radi na asfaltiranju i sanaciji puteva, rekonstrukciji vodovodne mreže, a jedan od većih aktuelnih projekata je i pokrivanje dvorane Bazen, javio je Radio Gračanica.

Šef službe za poduzetništvo, lokalni razvoj i finansije Zijad Dedić projekte je podijelio u dvije grupe, one koji su u završnoj fazi te one koji su započeti početkom ove sedmice.

Vrijednost radova završne faze iznose 527.550 KM, a započetih radova 1.753.450 KM.

Započeti su asfaltiranje puta Gračanica - Malešići (640 m), asfaltiranje puta u naselju Lipa (955 m), rekonstrukcija regionalnog puta na potezu od autobuske stanice AVIS do bolnice (750 m), rekonstrukcija vodovodne mreže u Vranovićima i radovi na pokrivanju dvorane Bazen.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI