Turkoil u utrci za najam spremnika u Luci Ploče

09.04.2012 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: eKapija.ba

Turkoil u utrci za najam spremnika u Luci Ploče

Uskoro bi trebalo biti poznato ime kompanije koja je prošla na javnom pozivu raspisanom od strane Naftnih terminala Poče za najam skladišnog prostora i manipulaciju naftnim derivatima u skladištu Naftnih terminala Federacije d.o.o. Ploče, smještenog u slobodnoj zoni Luke Ploče.

Radi se o dva spremnika i to: spremnik T-02 kapaciteta 10.000 m3 za skladištenje EDG (eurodiesel) i spremnik T-07 5.000 m3 za skladištenje EDG (eurodiesel).

Spremnici se daju na najam u trajanju od jedne godine.

Rok za dostavljanje ponuda je istekao, a komisija Naftnih terminala Ploče je 04. aprila pristupila otvaranju ponuda za najam tankova, među kojima se nalazi i ponuda Turkoil Terminala za koju u ovoj komaniji smatraju da je ubjedljivo najpovoljnija za zakupodavca.

"Turkoil je ponudio plaćanje zakupnine unaprijed za vrijeme trajanja Ugovora", kažu za ekapija.ba u Turkoilu, nadajući se da se neće pojaviti prepreke te da će se što prije pristupiti potpisivanju Ugovora o najmu 15.000 m3 spremnika u NTF, Slobodna Zona Ploče.

E. Ko.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI