"Klas": Od 11. jula polubijeli i narodni hljeb jedna KM

07.07.2008 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Fena

"Klas": Od 11. jula polubijeli i narodni hljeb jedna KM

Klas d.d. Sarajevo će od 11. jula 2008. godine u svojim maloprodajnim objektima povećati cijene polubijelog i narodnog hljeba s 0,90 KM na jednu konvertibilnu marku (1,00 KM) (maloprodajna cijena po komadu).

Istovremeno će, najavljeno je iz "Klasa", doći do korekcije cijena i ostalih vrsta pekarskih proizvoda.

Povećanje cijena pekarskih proizvoda uzrokovano je povećanjem cijena inputa, naročito energenata - lož ulja, nafte, gasa i električne energije.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI