
04.06.2008 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: eKapija.ba

Na Svečanoj akademiji upriličenoj povodom 2. juna, Dana općine Gračanica, Širbegović grupa je dobila Zlatnu plaketu za nesebičan doprinos razvoju Općine.
"Ovim putem se, u ime svih zaposlenih u Širbegović grupi, zahvaljujemo vijećnicima, općinskom načelniku, kao i svima onima koji su prepoznali naš rad na unapređenju sredine u kojoj živimo i radimo", navodi se u saopćenju Širbegović grupe.
"Zlatna plaketa općine Gračanica predstavlja nam čast i najljepšu potvrdu dosadašnjeg rada, kao i snažan poticaj da nastavimo da sa još većim entuzijazmom radimo za dobrobit i prosperitet nas i naše zajednice"stoji u saopćenju.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.