Dodik: Novac od prodaje Telekoma RS-a dolazit će u nekoliko tranši

02.06.2007 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Fena

Dodik: Novac od prodaje Telekoma RS-a dolazit će u nekoliko tranši

Premijer Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će oko 4. juna 2007. početi da pristiže prvi dio novca od prodaje "Telekoma Srpske" srbijanskom Telekomu.

"Svih 646 miliona EUR neće stići odjednom, već u nekoliko tranši, ali počet će da dolazi u sedmici od 4. juna", rekao je Dodik novinarima u Banjoj Luci.

Dodao je da je takav dogovor kada je u pitanju uplata novca od prodaje 65 posto državnog kapitala "Telekoma Srpske" Telekomu Srbije.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI