Orašje: Počinju pripreme za gradnju autoceste

21.01.2009 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Dnevni list

Orašje: Počinju pripreme za gradnju autoceste

Predstavnici Rudarsko-geološko-građevinskog fakulteta Univerziteta u Tuzli posjetili su načelnika općine Orašje Đuru Topića. Tokom razgovora dogovorena je dinamika radnih sastanaka i dogovora oko radova na određivanju trase buduće autoceste Orašje – Tuzla i izradi projektne dokumentacije.

Sastanak u Orašju bio je prvi na kome se razgovaralo o pripremama za određivanje trase buduće autoceste.

"Za tridesetak dana ćemo održati sastanak na kojem ćemo razgovarati o priključenim mjestima na autocesti što je jako bitno za našu općinu", kazao je Topić, dodajući da stručne ekipe ovog fakulteta i općine počinju zajednički rad na određivanju trase i rješavanju svih mogućih problema u gradnji autoceste od Orašja do Tuzle.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI