Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 17.01.2019. 11:46

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 17.01.2019.

(aukcija) Izvođenje radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i izgradnji kanalizacione mreže sa uređajem za prečišćavanje otpadnih voda

Sažetak aukcije

Ova stranica sadrži informacije o aukciji u okviru postupka javne nabavke. Predmet nabavke je (aukcija) Izvođenje radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i izgradnji kanalizacione mreže sa uređajem za prečišćavanje otpadnih voda. Ugovorni organ je JP MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA d.o.o. Živinice, a CPV klasifikacije su 45000000-7 (Građevinski radovi), 45210000-2 (Izgradnja objekata), 45231300-8 (Radovi na izgradnji cjevovoda za vodu i kanalizaciju) i druge. Datum objave je 17.01.2019.

Dostupni su podaci o aukciji, originalnom tenderu i drugim dokumentima koji pripadaju istom postupku. Konačna odluka o dodjeli ugovora prikazuje se kada je dostupna.

Postupak javne nabavke je završen dodjelom ugovora. Datum dodjele je 11.07.2019., odabrani ponuđač je TEHNOGRAD d.o.o. Tuzla, a vrijednost ugovora je 909.418,99 KM. Za detaljne informacije o konačnom rezultatu postupka, odabranom ponuđaču i vrijednosti ugovora pogledajte: Građevinsko zanatski radovi.

Također možete pogledati (izmjena aukcije) Izvođenje radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i izgradnji kanalizacione mreže sa uređajem za prečišćavanje otpadnih voda , originalno obavještenje na koje se ova objava odnosi, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: (poništenje aukcije) Izvođenje radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i izgradnji kanalizacione mreže sa uređajem za prečišćavanje otpadnih voda - lot 3 i 5 (Obavještenje o poništenju postupka), Radovi na elektroinstalacijama (Obavještenje o dodjeli ugovora) i Vodoinstalaterski i kanalizacioni radovi (Obavještenje o dodjeli ugovora), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

OBAVJEŠTENJE O NABAVCI

527-1-3-6-3-2/19



ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.
IDB/JIB 4209372030004
Kontakt osoba Mensud Brčaninović i Emir Hasanović
Adresa Gornje Dubrave bb
Poštanski broj 75270 Živinice (bhp sa)
Općina/Grad Živinice
Telefon (035) 745-610
Faks (035) 745-611
Elektronska pošta javne.nabavke@tuzla-airport.ba
Internet adresa www.tuzla-airport.ba

I 3. Adresa za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Kao pod I 1.

I 4. Adresa za dodatne informacije

Kao u Aneksu A – Adresa za dodatne informacije

I 5. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 5.a. Vrsta

Sektorski ugovorni organ iz člana 5. ZJN

I 5.b. Nivo

Kantonalni nivo,Tuzlanski kanton

I 5.c. Djelatnost

Djelatnost zračne luke

I 6. Zajednička nabavka

Ne

I 7. Nabavka u ime drugih ugovornog organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Radovi, Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo, Izgradnja zgrada i građevinski radovi

II 2. Podjela na lotove

Da

II 2.a. Broj lotova

5

II 2.b. Ponude se mogu dostaviti za

Više lotova

II 3. Da li se namjerava zaključiti okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Nabavka radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i radovi na izgradnji kanalizacione mreže sa
uređajem za prečišćavanje otpadnih voda


II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Nabavka radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i radovi na izgradnji kanalizacione mreže sa
uređajem za prečišćavanje otpadnih voda

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45000000-7 Građevinski radovi
Dodatni predmet(i) 45260000-7 Radovi na krovu i drugi posebni građevinski zanatski radovi
  45231300-8 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
Dodatni predmet(i) 45330000-9 Vodoinstalaterski i sanitarni radovi
  45351000-2 Mašinski instalaterski radovi
  45310000-3 Elektroinstalacijski radovi


II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhvaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

ODJELJAK III: PRAVNE, EKONOMSKE I TEHNIČKE INFORMACIJE


III 1. Da li se zahtijeva garancija za ponudu?

Da.
Detaljne informacije i zahtjevi dati u tenderskoj dokumentaciji.

III 2. Da li se zahtijeva garancija za izvršenje ugovora?

Da.
Detaljne informacije i zahtjevi dati u tenderskoj dokumentaciji.

III 3. Bitni uslovi finansiranja i plaćanja ili upućivanje na odgovarajuće propise

Definisano tenderskom dokumentacijom

III 4. Ograničenja za učešće

Obavezni uslovi za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi definisani detaljno u tenderskoj dokumentaciji.

III 5. Sposobnost za obavljanje profesionalne djelatnosti

Definisano tenderskom dokumentacijom

III 6. Ekonomska i finansijska sposobnost

Definisano tenderskom dokumentacijom

III 7. Tehnička ili profesionalna sposobnost

Definisano tenderskom dokumentacijom

III 8. Rezervisan ugovor

Ne

III 9. Posebni uslovi za ugovore o radovima

III 9.a. Izvođenje radova ograničeno za određenu profesiju

Ne

III 9.b. Pravne osobe moraju naznačiti imena i stručnu kvalifikaciju osoba odgovornih za izvođenje radova

Ne

ODJELJAK IV: POSTUPAK


IV 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

IV 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

IV 3. Uslovi preuzimanja/dostave zahtjeva za tendersku dokumentaciju

IV 3.a. Tenderska dokumentacija je objavljena na portalu javnih nabavki?

Da

IV 3.b. Može se obezbijediti/dostaviti zahtjev do

6.2.2019.

IV 4. Da li se namjerava koristiti e-aukcija?

Da

IV 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV 6. Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Datum i vrijeme 7.2.2019. 09:00:00


IV 7. Rok, adresa i mjesto otvaranja ponuda

Datum i vrijeme 7.2.2019. 11:30:00
Adresa i mjesto JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o. , Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice


ANEKS A


I 4. Adresa za dodatne informacije

Kontakt osoba Mensud Brčaninović i Emir Hasanović
Adresa Gornje Dubrave bb
Poštanski broj 75270 Živinice (bhp sa)
Općina/Grad Živinice
Telefon (035) 745-610
Faks (035) 745-611
Elektronska pošta javne.nabavke@tuzla-airport.ba
Internet adresa www.tuzla-airport.ba



ANEKS B


Broj lota

1


I Opis

I 1. Naziv predmeta ugovora

Izvođenje građevinsko zanatskih radova

II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

 

  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45000000-7 Građevinski radovi


III Ukupna količina ili obim ugovora

Definisano tenderskom dokumentacijom

III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

817278,18

III 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Definisano tenderskom dokumentacijom

V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o., Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice



ANEKS B


Broj lota

2


I Opis

I 1. Naziv predmeta ugovora

Izvođenje vodoinstalaterskih i kanalizacionih radova

II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

 

 

  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45231300-8 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju


III Ukupna količina ili obim ugovora

Definisano tenderskom dokumentacijom

III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

10797,56

III 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Definisano tenderskom dokumentacijom

V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o., Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice



ANEKS B


Broj lota

3


I Opis

I 1. Naziv predmeta ugovora

Izvođenje radova na mašinskim instalacijama

II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

 

 

  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45351000-2 Mašinski instalaterski radovi


III Ukupna količina ili obim ugovora

Definisano tenderskom dokumentacijom

III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

138366,52

III 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Definisano tenderskom dokumentacijom

V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o., Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice



ANEKS B


Broj lota

4


I Opis

I 1. Naziv predmeta ugovora

Izvođenje radova na elektroinstalacijama

II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

 

 

  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45310000-3 Elektroinstalacijski radovi


III Ukupna količina ili obim ugovora

Definisano tenderskom dokumentacijom

III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

189248,44

III 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Definisano tenderskom dokumentacijom

V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o., Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice



ANEKS B


Broj lota

5


I Opis

I 1. Naziv predmeta ugovora

Izvođenje radova na izgradnji kanalizacione mreže sa uređajem za prečišćavanje otpadnih voda

II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

 

 

  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45231300-8 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju


III Ukupna količina ili obim ugovora

Definisano tenderskom dokumentacijom

III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

220000,00

III 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Definisano tenderskom dokumentacijom

V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o., Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice

 

 

 

NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija