
18.08.2021 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: Nezavisne novine
Naplata parkinga je redovan prihod preduzeća planiran planom poslovanja.
Na banjalučkom aerodromu predviđena je izgradnja parkinga s automatskim sistemom naplate, potvrđeno je za “Nezavisne” iz “Aerodroma Srpske”.
“Sve raspoložive površine ispred terminalne zgrade Aerodroma Banjaluka su iskorištene za parking naših odlazećih i dolazećih putnika. Cijena parkinga je pet KM”, istakli su iz “Aerodroma Srpske”.
Medijima se javio čitalac, koji tvrdi da se za plaćeni parking na banjalučkom aerodromu ne izdaju računi, a iz ovog preduzeća to negiraju i tvrde da se prilikom naplate izdaje fiskalni račun.
“Naplata parkinga je redovan prihod preduzeća planiran planom poslovanja”, naveli su iz “Aerodroma Srpske”.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.