Za vodovod u Bosanskom Petrovcu 40.000 KM

02.06.2016 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Akta.ba

Za vodovod u Bosanskom Petrovcu 40.000 KM

II faza podrazumijeva: izgradnju distributivnog cjevovoda, sa pripadajućim čvorovima, izgradnju sekundarne mreže s 15 kućnih priključaka.

Samir Sedić, ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva u Vladi USK potpisao je, u Bihaću sa Zlatkom Hujićem, načelnikom Bosanskog Petrovca ugovor o sufinansiranju II faze projekta rekonstrukcije i izgradnje gradske vodovodne mreže.

Ministarstvo se obavezalo isplatiti 40.000 KM za sufinansiranje ove faze projekta, kaže ministar Sedić.

Kako je kazao načelnik Zlatko Hujić, II faza podrazumijeva: izgradnju distributivnog cjevovoda, sa pripadajućim čvorovima, izgradnju sekundarne mreže s 15 kućnih priključaka, vodomjerno okno sa opremom - zonski mjerač prema poslovnoj zoni Gorinčani te priključci-odvojci za fabriku Bosnaplast i glavni trafo Elektroprenos.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI