
30.09.2017 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: Akta.ba
Broj potpisanih ugovora povećao se tako na 41.
Samir Sedić, ministar privrede u Vladi Unsko-sanskog kantona jučer je, u Bihaću, potpisao sa koncesionarima tri nova ugovora o koncesiji, čime se broj potpisanih ugovora povećao na 41.
"Potpisali smo ugovore o istraživanju i ekslopataciji dolomita na tri lokaliteta i to Pokojske majne, Bihać te Sikirica i Hajrat u Velikoj Kladuši. Po osnovu koncesija u ovoj godini, Budžet će imati prihod oko 700 000 KM", kaže ministar Sedić ističući da rad na uređenju oblasti koncesija daje vidljive reziltate a ugovorima se precizira način iskorištavanja prirodnih resursa vodeći računa o održivom razvoju.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.