
02.03.2018 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: Akta.ba
Tender se odnosi na nabavku i ugradnju opreme na uspostavljanju sistema za kontrolu i upravljanje saobraćajem na dionici autoputa Gradiška-Banja Luka.
Autoputevi RS objavili su poziv za Nabavka i ugradnja opreme na uspostavljanju sistema za kontrolu i upravljanje saobraćajem na dionici autoputa Gradiška-Banja Luka.
Ugovor je vrijedan 14.295.000,00 maraka bez PDV-a.
Budući izvođač radova radit će na ugradnji sistema SOS telefona, više vrsta saobraćajnih znakova ,video servisa, kamere za video nadzor, kamere za automatsku detekciju incidentnih situacija, kamere za prepoznavanje tablica...
Rok za dostave ponuda je 20. april 2018. godine.
Više informacija OVDJE.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.