
05.02.2021 |
Investicije / URBANIZAM
Izvor: Akta.ba
Završetak svih radova na primarnoj i sekundarnoj mreži, te objektima na trasi u MZ Orašac očekuje se krajem sedmice.
Nakon kratke pauze zbog loših vremenskih uslova, JKP “VISOKO“ d.o.o jučer je u MZ Liješeva i MZ Orašac nastavilo radove na proširenju vodvodne mreže Grada Visoko.
Završetak svih radova na primarnoj i sekundarnoj mreži, te objektima na trasi u MZ Orašac očekuje se krajem sedmice, a također uskoro se završavaju i radovi u MZ Liješeva.
Navedeni radovi realizuju se u sklopu projekta pod nazivom “Proširenje gradskog vodovodnog sistema grada Visoko – Podsistem Moštre”, gdje će se završetkom navedenog projekta trajno riješiti pitanje vodosnabdijevanja stanovništva sljedećih mjesnih zajednica: Topuzovo Polje, Moštre, Kološići, Liješeva i Orašac.
U sklopu navedenog projekta u navednim mjesnim zajednicama izvode se radovi na izradi čvorova i objekata na trasi, te radovi na polaganju sekundarnog cjevovoda.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.