
24.06.2010 |
Kapital / IZVJEŠTAJI
Izvor: eKapija.ba

U okviru Strategije razvoja eVlade Republike Srpske 2009.-2012. godine, a u organizaciji Sektora za informacione tehnologije Vlade Republike Srpske i Microsoft korporacije, danas je u Administrativnom centru Vlade Republike Srpske u Banjoj Luci održana radionica sa ciljem stručnog informatičkog osposobljavanja zaposlenih u državnim institucijama i institucijama lokalne samouprave, naročito IT osoblja.
Teme na ovoj radionici bile su:
Predavači na radionici bili su vrhunski Microsoft certifikovani predavači iz Microsoft korporacije i Premijer partnera Vlade Republike Srpske, a učesnici IT stručnjaci iz Vlade Republike Srpske, svih ministarstava, Vladinih organizacija i institucija, kao i IT stručnjaci iz lokalne samouprave Republike Srpske.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.