
24.05.2013 |
Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE
Izvor: eKapija.ba
Udruženje "Srce za djecu koja boluju od raka u FBiH" već 10 godina pomaže hrabrim mališanima na Pedijatrijskoj klinici u Sarajevu da pobjede opaku bolest.
Udruženje "Srce za djecu koja boluju od raka u FBiH" već 10 godina pomaže hrabrim mališanima na Pedijatrijskoj klinici u Sarajevu da pobjede opaku bolest Rak.
Klub motorista MK "Suburb's riders" iz Ilidže organizuje "Prvi internacionalni moto susret Ilidža 2013". Ovaj susret će se održati 24. 25. i 26. maja 2013. na Ilidži na otvorenim bazenima. Prisutne će zabavljati poznati pjevač Alen Islamović i bend „Okus meda“.
Bajkeri imaju besplatan ulaz, ručak, piće dobrodošlice i kamp, a ostali gosti će plaćati ulaznice. Karta za Moto susret i koncert Alena Islamovića je 5 KM. Cjelokupna sredstva od prodaje ulaznica, bajkeri su odlučili uplatiti za pomoć djeci oboljeloj od raka.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.