
19.03.2014 |
Filantropi
Izvor: eKapija.ba
Bihaćka Pivovara priređuje nagradnu igru "Čepove spoji - Put u Brazil osvoji". Nagradna igra trajat će do 28.06.2014. godine. Za provođenje nagradne igre obezbijeđen je nagradni fond 123 nagrade.
Bihaćka Pivovara d.d. Bihać priređuje nagradnu igru "Čepove spoji - Put u Brazil osvoji". Nagradna igra će trajati tri i po mjeseca, odnosno 102 dana, počevši od 17.03.2014. do 28.06.2014. godine. U nagradnoj igri mogu učestvovati sva fizička lica, državljani Bosne i Hercegovine osim zaposlenih u Bihaćkoj Pivovari d.d. Bihać.
Za učešće u nagradnoj igri "Čepove spoji - Put u Brazil osvoji" potrebno je sakupiti sedam čepova i sakupiti ispis ZMAJEVI. U koverti poslati na adresu Bihaćka Pivovara d.d. Vinička bb, 77000 Bihać, sa naznakom: Za nagradnu igm "Čepove spoji - Put u Brazil osvoji" ili ubaciti u kutije u tržnim centrima. Na poleđini koverte učesnik je dužan upisati puno ime i prezime, tačnu adresu i broj telefona.
Učesnici u nagradnoj igri su dužni kovertu sa 7 čepova s ispisom ZMAJEVI obezbijediti od oštećenja ili prosipanja sadržaja pri uobičajenom rukovanju poštanske službe. Nepotpune ili oštećene koverte nevažeće su i ne daju učesniku nikakvo pravo na nagradu. Svaki učesnik u nagradnoj igri može učestvovati sa neograničenim brojem koverata sa sakupljenih sedam čepova.
Za provođenje nagradne igre obezbijeđen je nagradni fond 123 nagrade:
Izvlačenja imena nagrađenih - Predviđena su tri izvlačenja. Imena dobitnika će se objaviti putem RTV USH, internet stranice www.preminger.ba i FB stranice
Detaljan pravilnik igre možete pogledati u prilogu.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.