
27.03.2013 |
Predstavljamo
Izvor: eKapija.ba
Pored postojećeg asortimana sjemenki za pekarstvo i začina, postoji mogućnost uvoza drugih proizvoda po želji kupca.

Poduzeće Delta trade d.o.o. Zenica osnovano je 1998 godine. Danas je Delta trade značajan dobavljač sjemenki i začina u prehrambenoj industriji. Sve sjemenke i začini se uvoze iz EU isključivo iz firmi koje posjeduju certifikate o kvaliteti i zdravstvenoj sigurnosti proizvoda, GMP i HACCP.
Pored postojećeg asortimana sjemenki za pekarstvo i začina, postoji mogućnost uvoza drugih proizvoda po želji kupca.
Kvalitet, pouzdanost i kontinuitet su odlika poduzeća Delta trade. Od odabira proizvoda, transporta, skladištenja do isporuke kupcu, Delta trade garantira kvalitet. Da bi se kvalitet održao na nivou, Delta trade je implementirala ISO 9001:2000 cetrifikat.
Asortiman:
SJEMENKE ZA PEKARSTVO:
ZAČINI:
OSTALO:
Pored toga poduzeće Delta Trade bavi se i prodajom hranom i asortimanom za kućne ljubimce.
A posebno iz ponude izdvajaju opremu za veterinarske stanice i ambulante. Više inforamacija o proizvodima potražite na http://www.pet-shop.ba
U zadnjih par mjeseci Delta Trade je svoj asortiman obogatila holandskim brendom CaroCroc, premium hrane za pse i mačke. Hrana se proizvodi u Holandiji i na tržištu BiH se prodaje potpuno isti kvalitet kao i u EU.
Inače PET SHOP je prvi i jedini web shop koji se bavi asortimanom za kućne ljubimce. Ovdje možete pronaći sve ono što treba Vašem ljubimcu. Sve za pse, mačke, ptice, ribe i glodare.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.