
13.11.2019 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Akta.ba
Jedan od problema sa kojima se proizvođači susreću jeste transport njihovih proizvoda preko navedenog aerodroma, a što je bio i povod organizovanja sastanka.
U prostorijama Ureda Vanjskotrgovinske/Spoljnotrgovinske komore u Mostaru, nedavno je održan sastanak proizvođača eteričnog ulja u Bosni i Hercegovini sa predstavnicima Aerodroma Sarajevo. Naime, jedan od problema sa kojima se proizvođači susreću jeste transport njihovih proizvoda preko navedenog aerodroma, a što je bio i povod organizovanja sastanka.
Direktni razgovori relevantnih aktera doprinjeli su razrešjenju svih nejasnoća slijedom čega je i dogovoren način daljeg rada kako u budućnosti ne bi dolazilo do zastoja u izvozu eteričnih ulja iz Bosne i Hercegovine.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.