
14.12.2023 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Akta.ba
Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta objavio je na svojoj Facebook stranici da je u Sarajevo stigao prvi novi tramvaj.
Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta objavio je na svojoj Facebook stranici da je u Sarajevo stigao prvi od 15 naručenih novih tramvaja. Nakon testiranja bit će pušten u promet.
I preostali tramvaji će uskoro biti dopremljeni u Sarajevo. Nakon rekontrukcije tramvajske pruge od Ilidže do Baščaršije, građani će imati priliku da se voze modernijim tramvajima.
Ministar Šteta je poručio da nakon 40 godina imamo nove tramvaje.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.