
16.01.2024 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Akta.ba
Još jedan novi tramvaj stigao je u Sarajevo, objavio je ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta.
Još jedan novi tramvaj stigao je u Sarajevo, objavio je ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta.
"Isporuka novih Stadler tramvaja odvija se u skladu sa planiranom dinamikom. Još jedan je stigao u Sarajevo", naveo je Šteta na društvenim mrežama.
Kako je ranije najavljeno, Sarajevo će u 2025. godini imati 25 novih tramvaja, a ovo je drugi koji je stigao u glavni grad BiH.
Do ljeta 2024. godine trebalo bi stići svih 15 tramvaja koji su ranije naručeni.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.