tramvaj

16.01.2024 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Akta.ba

POTVRDIO MINISTAR ŠTETA

U Sarajevo stigao još jedan novi tramvaj

Još jedan novi tramvaj stigao je u Sarajevo, objavio je ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta.

Još jedan novi tramvaj stigao je u Sarajevo, objavio je ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta.

"Isporuka novih Stadler tramvaja odvija se u skladu sa planiranom dinamikom. Još jedan je stigao u Sarajevo", naveo je Šteta na društvenim mrežama.

Kako je ranije najavljeno, Sarajevo će u 2025. godini imati 25 novih tramvaja, a ovo je drugi koji je stigao u glavni grad BiH.

Do ljeta 2024. godine trebalo bi stići svih 15 tramvaja koji su ranije naručeni.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI