
Foto: Ilustracija
04.03.2024 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: etto
Bit će podnesen zahtјev za pokretanje prekršaјnog postupka.
Policiјski službenici Policiјske stanice za bezbјednost saobraćaјa Doboј, jučer su od višestrukog povratnika u činjenju prekršaјa oduzeli putnički automobil marke Mazda.
Radi se o osobi iniciјala N. V. sa područјa grada Doboјa.
Prilikom kontrole u saobraćaјu utvrđeno јe da navedeno lice upravlja vozilom priјe sticanja prava na upravljanje.
Vozilo јe oduzeto zbog boјazni da će isti ponoviti prekršaј, imaјući u vidu da јe višestruki povratnik u činjenju prekršaјa, te da ima dug u Registru novčanih kazni u iznosu od 14.793,00 KM.
"Protiv navedenog lica će nadležnom sudu biti podnesen Zahtјev za pokretanje prekršaјnog postupka", saopćili su iz dobojske policije.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.