
07.03.2024 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: ATV.rs
Još nema detalja o ovom hapšenju.
Dva inspektora Poreske uprave u Banja Luci su uhapšena, ekskluzivno saznaje ATV.
Više detalja o ovom hapšenju bit će poznato nešto kasnije, pišu.
Podsjećaju, sredinom decembra su uhapšene tri osobe zaposlene u Poreskoj upravi Republike Srpske zbog primanja mita.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.