Ilidža

Foto: Avaz

30.07.2024 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Avaz.ba

Pokrenut prekršajni postupak

Bez vozačke i tablica: Policija na Ilidži oduzela motocikl, vozač ima dug od 17.291 KM

Na motociklu nije bilo registarskih oznaka a vozač nije imao vozaču dozvolu.

Pripadnici PU Ilidža sinoć su u 20:05 sati u ulici Osik kontrolisali motocikl Peugeot, kojim je prije sticanja prava na upravljanje i bez registarskih oznaka, upravljao M.A., rođen 1993. godine, nastanjen u Sarajevu.

"Izvršenim provjerama utvrđeno je da je 31-godišnjak višestruki povratnik u činjenju prekršaja iz oblasti saobraćaja, a u registru novčanih kazni i prekršajnih evidencija ima dug po osnovu neplaćenih kazni u iznosu od 17.291 KM. Od prekršioca je privremeno oduzet motocikl, a Općinskom sudu u Sarajevu će biti podnesen Zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka za počinjene prekršaje iz oblasti ZOOBS-a na putevima u Bosni i Hercegovini", saopćeno je iz MUP-a KS.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI