
06.01.2026 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena
Zbog porasta vodostaja rijeke Drine došlo je do plavljenja pumpi u Fabrici vode u Vitkovićima.
Goražde je i dalje bez vode, a iz Javnog komunalnog preduzeća "6. mart“ u ovom trenutku ne mogu sa sigurnošću reći kada će vodosnabdijevanje biti ponovo uspostavljeno.
Zbog porasta vodostaja rijeke Drine došlo je do plavljenja pumpi u Fabrici vode u Vitkovićima, zbog čega je isporuka vode na području Goražda od sinoć obustavljena.
Ekipe JKP “6.mart“ su na terenu i ulažu maksimalne napore kako bi se u što kraćem roku uspostavilo redovno vodosnabdijevanje - ističu u ovom preduzeću.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.