goražde

06.01.2026 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Fena

EKIPE NA TERENU

Goražde i dalje bez vode zbog plavljenja pumpi u Fabrici vode Vitkovići

Zbog porasta vodostaja rijeke Drine došlo je do plavljenja pumpi u Fabrici vode u Vitkovićima.

Goražde je i dalje bez vode, a iz Javnog komunalnog preduzeća "6. mart“ u ovom trenutku ne mogu sa sigurnošću reći kada će vodosnabdijevanje biti ponovo uspostavljeno.

Zbog porasta vodostaja rijeke Drine došlo je do plavljenja pumpi u Fabrici vode u Vitkovićima, zbog čega je isporuka vode na području Goražda od sinoć obustavljena.

Ekipe JKP “6.mart“ su na terenu i ulažu maksimalne napore kako bi se u što kraćem roku uspostavilo redovno vodosnabdijevanje - ističu u ovom preduzeću.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI