FIS Vitez otvara pogon za proizvodnju eko goriva – investicija od oko 3,5 mil KM

01.06.2007 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Dnevni Avaz

FIS Vitez otvara pogon za proizvodnju eko goriva – investicija od oko 3,5 mil KM

Danas (01.06.2007.) u Vitezu počinju "Dani trgovine – Dani kupovine" u okviru kojih trgovci tradiocionalno priređuju velika sniženja u svojim objektima.

Tokom narednog mjeseca u okviru manifestacije koja okuplja trgovce iz BiH i regiona bit će uprličen niz sadržaja. Prvog dana kompanija FIS svečano će otvoriti pogon za proizvodnju eko goriva – peleta, u kojoj je investirano 3,5 miliona KM.

Peleta je čisto ekološko gorivo koja se proizvodi od piljevine.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI