Vlada Posavske županije dodjeljuje 15.000 KM za uvođenje sistema upravljanja kvalitetom

19.06.2007 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Večernji List

Vlada Posavske županije dodjeljuje 15.000 KM za uvođenje sistema upravljanja kvalitetom

Vlada Posavske županije i ove će godine dodjeljivati finansijska sredstva kao nagrade za uveden i certificiran sistem upravljanja kvalitetom po međunarodnim standardima. Tim je povodom županijsko Ministarstvo industrije, energetike i prostornog uređenja objavilo javni poziv za prikupljanje zahtjeva za odobravanje tih sredstava gospodarskim društvima na području triju posavskih općina.

Riječ je o nepovratnim sredstvima koja će biti uručena društvima koja uvedu i certificiraju sistem upravljanja kvalitetom po međunarodnim standardima, ovisno o vrsti standarda i broja zaposlenih. Maksimalni iznos je do 15.000 KM, a za tu namjenu županijska vlada osigurala je 40.000 KM. Javni poziv ostaje otvoren do utroška predviđenih sredstava.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI