
21.02.2007 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Oslobođenje
Sarajevska marketinška agencija "Via Media" zvanično je postala članica "Dialogue International" mreže agencija, u okviru koje djeluje više od 20 marketinških agencija iz cijelog svijeta.

U Manifestu "Dialogue International" navodi se kako se radi o skupu istomišljeničkih, ali individualnih agencija koje su uspješne svaka na svoj način, saopćila je agencija "Via Media", koju je za članstvo, osim uspjeha postignutog u deset godina postojanja, preporučila i činjenica da je riječ o stopostotnoj domaćoj kompaniji, koja je napravila značajan iskorak na polju reklamiranja domaćih klijenata.
"Od ovog trenutka "Via Media" postaje agencija koja punopravno učestvuje u međunarodnom konkursima. Sigurno je da ćemo se i u narednom periodu truditi da zadržimo kvalitet naših usluga, te da u najvećoj mogućoj mjeri pomognemo razvoj oglašivačke industrije u BiH", izjavila je direktorica ove agencije Vesna Beganović.
Članstvo bh. agencije bit će ozvaničeno sredinom marta 2007. u Istanbulu, gdje će biti održan prvi sastanak predstavnika "Via Medie" i "Dialogue International" mreže agencija.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.