30.03.2008 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena
Radnici Niskogradnje danas su nastavili modernizaciju saobraćajnice Laktaši-Slatina.
Radi se o izuzetno frekventnom putu, a njegova modernizacija, kako kažu u administrativnoj službi Laktaša, bit će od neprocjenjive važnosti za razvoj neiskorištenih turističkih potencijala na području Slatine.
Vrijednost investicije, koja će biti finansirana iz općinskog budžeta je oko četiri miliona KM.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.