Nastavljena izgradnja saobraćajnice Laktaši-Slatina

30.03.2008 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Fena

Nastavljena izgradnja saobraćajnice Laktaši-Slatina

Radnici Niskogradnje danas su nastavili modernizaciju saobraćajnice Laktaši-Slatina.

Radi se o izuzetno frekventnom putu, a njegova modernizacija, kako kažu u administrativnoj službi Laktaša, bit će od neprocjenjive važnosti za razvoj neiskorištenih turističkih potencijala na području Slatine.
Vrijednost investicije, koja će biti finansirana iz općinskog budžeta je oko četiri miliona KM.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI