
18.01.2021 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: Akta.ba
Kompanija "BINGO" je predstavila planove da objekte u svom vlasništvu adaptira i uredi kako bi poslovanje na području općine Konjic podigla na veći nivo, a ujedno i doprinijela razvoju lokalne zajednice.
Delegacija kompanije "BINGO" d.o.o Tuzla koju je predvodio vlasnik Senad Džambić, boravila je u Konjicu gdje se sastala sa Osmanom Ćatićem, načelnikom Općine Konjic te njegovim saradnicima.
Tokom sastanka predstavnici Općine Konjic i kompanije "Bingo" razmjenili su planove, kada je riječ o daljem razvoju grada i općine, te je konstatovano da postoji spremnost za uzajamnu uspješnu saradnju u budućem periodu.
Kompanija "BINGO" je predstavila planove da objekte u svom vlasništvu adaptira i uredi kako bi poslovanje na području općine Konjic podigla na veći nivo, a ujedno i doprinijela razvoju lokalne zajednice.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.