U ponedjeljak počinje adaptacija i dogradnja Doma zdravlja Novi Grad

18.01.2014 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: eKapija.ba

U ponedjeljak počinje adaptacija i dogradnja Doma zdravlja Novi Grad

Početak radova na adaptaciji, djelomičnoj sanaciji i dogradnji objekta Doma zdravlja Novi Grad Sarajevo bit će svečano obilježen u ponedjeljak, 20. januara.

Početak radova na adaptaciji, djelomičnoj sanaciji i dogradnji objekta Doma zdravlja Novi Grad Sarajevo bit će svečano obilježen u ponedjeljak, 20. januara.

Tim činom bit će ozvaničena prva faza adaptacije u okviru koje će se vršiti grubi građevinski radovi, te postavljanje vanjske stolarije.

Početku radova prethodilo je potpisivanje Ugovora o adaptaciji, djelomičnoj sanaciji i dogradnji Doma zdravlja Novi Grad između generalne direktorice JU Dom zdravlja KS-a Dženane Tanović i Jasminke Pindžo, uime predstavnika izvođača radova, te firmi Eko teh d.o.o i Trgošped d.o.o Kakanj.

„Finansijska sredstva za taj projekt osigurana su zahvaljujući zajedničkom angažmanu načelnika Semira Efendića i vijećnika Općine Novi Grad, aktuelne vlasti, ministra zdravstva Kantona Sarajevo Eldana Lokmića, te Zavoda zdravstvenog osiguranja KS-a i upravnog odbora te institucije“, saopćila je Pres- služba Doma zdravlja KS-a.

 

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI