
07.04.2014 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: eKapija.ba
Bogdanić je, nakon razgovora sa rukovodstvom opštine Šamac, najavio da će u narednom periodu biti rekonstruisana jedna od dvije sektorske ambulante šamačkog Doma zdravlja, za šta će pomoć pružiti resorno ministarstvo.
Ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Dragan Bogdanić izjavio je danas da je Dom zdravlja u Šamcu adekvatno odgovorio na uložena sredstva, što se vidi po objektima, organizaciji i zadovoljstvu pacijenata.
Bogdanić je, nakon razgovora sa rukovodstvom opštine Šamac, najavio da će u narednom periodu biti rekonstruisana jedna od dvije sektorske ambulante šamačkog Doma zdravlja, za šta će pomoć pružiti resorno ministarstvo.
"Kada lokalna zajednica pripremi projekat, u narednom periodu biće rekonstruisana jedna od dvije sektorske ambulante za koju se opština opredijeli", naveo je Bogdanić.
Načelnik opštine Šamac Savo Minić rekao je da je na sastanku dogovorena realizacija jednog projekta kada je riječ o sektorskoj ambulanti.
"Drago mi je da smo naišli na veliko razumijevanje ministra, koji shvata problematiku", kaže Minić.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.