Počeo sa radom Centar za pružanje usluga građanima

23.02.2015 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: eKapija.ba

Počeo sa radom Centar za pružanje usluga građanima

Gradonačelnik Jasmin Imamović je jutros prije otvorenja, sa svojim saradnicima, poželio dobrodošlicu svim uposlenicima i izrazio zahvalnost za njihov trud i rad u otežanim uvjetima, dok su privremeno boravili i radili u prostorijama Centra za socijalni rad Tuzla.

Centar za pružanje usluga građanima Tuzla, u ponedeljak 23. 02. 2015. godine, od 07:30 počeo je da radi u suterenu glavne administrativne zgrade Grada Tuzla (Ulica ZAVNOBiH-a broj 11).

Gradonačelnik Jasmin Imamović je jutros prije otvorenja, sa svojim saradnicima, poželio dobrodošlicu svim uposlenicima i izrazio zahvalnost za njihov trud i rad u otežanim uvjetima, dok su privremeno boravili i radili u prostorijama Centra za socijalni rad Tuzla.

Gradonačelnik Imamović ovom prilikom poželio je dobrodošlicu i građanima te se zahvalio u ime svih uposlenika za strpljenje koje su iskazali tokom proteklog perioda.

Mole se građani da sa razumijevanjem prihvate činjenicu ukoliko prvih dana rada dođe do tehničkih poteškoća.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI