Image0

22.12.2017 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Akta.ba

Centar "Safet Zajko" dobio ledenu plohu

Djeca do šest godina dužna su doći uz pratnju odrasle osobe.

Ledena ploha u Centru za edukaciju, sport i rekreaciju "Safet Zajko" od danas je u funkciji za sve zaljubljenike u klizanje. Klizalište će biti otvoreno svakim danom od 10:00 do 21:00 sve do 15. februara 2018. godine.

Klizaljke će se moći iznajmiti po cijeni od 1,00 KM u krugu Centra, a za one koji dođu danas u 14h bit će besplatne.

Djeca do šest godina dužna su doći uz pratnju odrasle osobe. Investitor je Općina Novi Grad.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI