Telekom Slovenije dokapitalizirao banjalučki Aneks

18.08.2011 |

Kapital / IZVJEŠTAJI

Izvor: eKapija.ba

Telekom Slovenije dokapitalizirao banjalučki Aneks

Telekom Slovenije kao većinski partner i Blic.net kao manjinski partner društva Aneks iz Banja Luke proveli su povećanje osnovnog kapitala Aneksa u iznosu 400.000 eura, poručio je slovenski teleoperater putem internetskih stranica Ljubljanske burze, javlja Finace.si, prenosi Limun.hr.

Telekom Slovenije je kao već spomenuti većinski partner sa 70-postotnim udjelom u banjalučkom poduzeću uplatio iznos od 280.000 eura, dok je Nebojša Antonijević suvlasnik preostalih 30 posto, s ukupno 120.000 eura.

Svrha dokapitalizacije je osiguravanje sredstava za kupnju opreme za regionalnu optičku mrežu, pojasnio je Telekom Slovenije u priopćenju.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI