Seminar o prekograničnom ekoturizmu u Dubrovniku

07.03.2013 |

Najave / SEMINARI I EDUKACIJE

Izvor: eKapija.ba

Seminar o prekograničnom ekoturizmu u Dubrovniku

Veleposlanstva Sjedinjenih Američkih Država u BiH i Hrvatskoj suorganiziraju 8. ožujka u Dubrovniku seminar o prekograničnom ekoturizmu između Dubrovnika i istočne Hercegovine, priopćeno je veleposlanstva SAD-a u BiH.

Veleposlanstva Sjedinjenih Američkih Država u BiH i Hrvatskoj suorganiziraju 8. ožujka u Dubrovniku seminar o prekograničnom ekoturizmu između Dubrovnika i istočne Hercegovine, priopćeno je veleposlanstva SAD-a u BiH.

Tom prigodom predstavnici poslovne zajednice istočne Hercegovine razgovarat će o paketima prekograničnih obilazaka i detaljima turističkih ponuda, uključujući gastroturizam, posjete vinarijama, ekoturizam, avanture na otvorenom i obilaske znamenitosti kulture, stoji u priopćenju.

Predstavnici turističke zajednice Dubrovnika govorit će o zahtjevima tržišta i strategijama poslovanja.

Seminaru će prisustvovati predstavnici turističkih zajednica, turistički agenti, ponuđači iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Službeno otvaranje seminara održat će se u hotelu "Excelsior" u 9 sati.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI