Poziv za učešće na seminaru "Upravljanje energijom"

01.02.2016 |

Najave / SEMINARI I EDUKACIJE

Izvor: Akta.ba

Poziv za učešće na seminaru "Upravljanje energijom"

Na seminaru će biti prezentirane aktuelne teme iz oblasti upravljanja energijom, sa fokusom na upravljanje energijom u skladu sa standardom ISO 50001:2011, te mogućnosti finansiranja projekata iz ove oblasti u okviru EU programa "Horizon 2020".

Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine u suradnji sa partnerom "Enova" organizira seminar na temu "Upravljanje energijom". Seminar će se održati 03.02.2016. godine u prostorijama Komore (Branislava Đurđeva 10, Sarajevo).

Na seminaru će biti prezentirane aktuelne teme iz oblasti upravljanja energijom, sa fokusom na upravljanje energijom u skladu sa standardom ISO 50001:2011, te mogućnosti finansiranja projekata iz ove oblasti u okviru EU programa “Horizon 2020”.

Učešće na seminaru je besplatno.

Zainteresirani za učešće, potrebno je da ispunjen prijavni obrazac pošalju na e- mail edukacija@komorabih.ba ili na broj faxa: 033/566-205 do 01.02.2016. godine.

Dodatne informacije na telefon: 033/566-201.

Preuzmi dokumente

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI