
30.10.2013 |
Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE
Izvor: eKapija.ba
Modna kuća Bellissima je ovih dana okupila poznate dizajnere iz nase zemlje i regiona i na taj način je najavila početak izrade kolekciju za sezonu jesen/zima 2014/15.
Modna kuća Bellissima je ovih dana okupila poznate dizajnere iz naše zemlje i regiona i na taj način je najavila početak izrade kolekciju za sezonu jesen/zima 2014/15.
Ono na što su jako ponosni iz ove modne kuće je početak saradnje sa hrvatskim modnim brendom Envy Room nagrađivanom i međunarodno priznatim dizajnerskim timom, sa vrlo karakterističnim smislom za glamur. Modni brend Envy Room čine dva mlada dizajnera Vjeko Franetović i Nikica Ivančević a njihov ženstven, unikatan i sofistificiran stil postavio ih je među najpoznatiji hrvatske dizajnere u modnoj industriji.
Osim modnog brenda Envy Room u izradi ove kolekcije aktivno će učestvovati dizajneri Emina Husedžinović Ibrahimović, Aleksandra Korizma, Nataša Matović, Marina Babić, Elma Grbić, Nanda Agić i Alma Delalić. Definisana su 4 pravca koji će biti vodilja prilikom izrade kolekcije jesen/zima 2014/15 a to su: SURVIVOR (prezivljavanje), CHIAROSCURO (svjetlo-tama), FUTURE CODES (futuristički kodovi) i POSH (otmeno).
Pod Bellissiminim brendom dizajnerski tim će raditi na stvaranju kolekcije jesen/zima 2014/15 koja je namijenjena modernim poslovnim ženama, igrajući se volumenom, luksuznim materijalima i na taj način stvoriti stil koji slavi moćnu a romantičnu, sofisticiranu a zabavnu i glamuroznu šik ženu.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.