
01.08.2014 |
Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE
Izvor: Fena
Gradonačelnik Sarajeva Ivo Komšić daruje građanima i turistima grada još 15 dana besplatan obilazak obnovljene Vijećnice.
Gradonačelnik Sarajeva Ivo Komšić daruje građanima i turistima grada još 15 dana besplatan obilazak obnovljene Vijećnice, javlja Fena. Tako će svi zainteresirani u sklopu Dana otvorenih vrata Vijećnice, besplatno u narednih 15 dana, biti u prilici kao i do sada, da svakim danom, uključujući i vikende, u periodu od 10.00 do 17.00 sati, posjete i uživaju u ljepoti enterijera ove impozantne građevine.
Građani i turisti grada koji u narednom periodu posjete ovaj simbol Sarajeva i BiH, moći pogledati i izložbu pod nazivom "Sarajevska Vijećnica, još jednom“.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.