Do polovine augusta besplatan obilazak sarajevske Vijećnice

01.08.2014 |

Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE

Izvor: Fena

Do polovine augusta besplatan obilazak sarajevske Vijećnice

Gradonačelnik Sarajeva Ivo Komšić daruje građanima i turistima grada još 15 dana besplatan obilazak obnovljene Vijećnice.

Gradonačelnik Sarajeva Ivo Komšić daruje građanima i turistima grada još 15 dana besplatan obilazak obnovljene Vijećnice, javlja Fena. Tako će svi zainteresirani u sklopu Dana otvorenih vrata Vijećnice, besplatno u narednih 15 dana, biti u prilici kao i do sada, da svakim danom, uključujući i vikende, u periodu od 10.00 do 17.00 sati, posjete i uživaju u ljepoti enterijera ove impozantne građevine.

Građani i turisti grada koji u narednom periodu posjete ovaj simbol Sarajeva i BiH, moći pogledati i izložbu pod nazivom "Sarajevska Vijećnica, još jednom“.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI