
10.06.2015 |
Predstavljamo
Izvor: eKapija.ba
U organizaciji Turističke Zajednice SBK-a, "Reumal" Fojnica, udruženja Alterural i rasadnika "Mili" na području općine Fojnica pokrenuta je tradicionalna akcija "Da nam grad bude ljepši".
U organizaciji Turističke Zajednice SBK-a, "Reumal" Fojnica, udruženja Alterural i rasadnika "Mili" na području općine Fojnica pokrenuta je tradicionalna akcija "Da nam grad bude ljepši".
u okviru tradicionalne akcije "Da nam grad bude ljepši" biraju se najljepše uređena bašta, vrt ili dvorište i najljepše uređena terasa/balkon sa ciljem da se iniciraju građani, pogotovu kod gradskog dijela općine Fojnica na uređenju dvorišta i terasa/balkona kako bi grad izgledao ljepši.
Prijavite svoj vrt, dvorište, bašču, balkon ili terasu i osvojite vrijedne nagrade koje su obezbijedili Turistička zajednica SBK, Reumal i Alterural. Nagrade su 400 KM za prvo, 300 KM za drugo i 200 KM za treće mjesto.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.
U Lječilištu Reumal u Fojnici, Savez distrofičara Federacije BiH organizovao je edukativnu radionicu