
Foto: Fena
01.01.2026 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena
Grad Mostar uputio je zahvalu policiji, hitnim i komunalnim službama te svim sudionicima na uspješnoj i sigurnoj organizaciji Adventa i dočeka 2026.
Grad Mostar i Organizacijski odbor Adventa i dočeka Nove godine uputili su iskrenu zahvalu Ministarstvu unutarnjih poslova, komunalnim službama, Hitnoj medicinskoj pomoći te Vatrogasnoj postrojbi Mostar za izniman angažman i visoku razinu profesionalnosti iskazanu tijekom održavanja programa Adventa i dočeka Nove godine u Mostaru.
Njihova predanost, odgovornost i koordiniran rad uvelike su doprinijeli sigurnosti, održavanju reda i uspješnoj realizaciji ovog velikog javnog događaja, navodi se u priopćenju iz Grada Mostara.
Mostar je i ovaj put dočekom Nove godine još jednom poslao lijepu poruku zajedništva, mira i radosti, potvrdivši se kao grad otvorenosti, susreta i dobrog domaćinstva, u kojem su građani i gosti u sigurnom i dostojanstvenom ozračju ispratili staru i dočekali novu godinu, naglašeno je.
Posebnu zahvalu iz Grada Mostara uputili su svima koji su na bilo koji način sudjelovali u organizaciji i realizaciji Adventa i dočeka Nove godine 2026. – djelatnicima Gradske uprave i ustanova, tehničkim službama, volonterima, izvođačima te svim partnerima i suradnicima koji su svojim radom, trudom i predanošću doprinijeli uspjehu ovog događaja.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.